Liga Typerów – kolejka nr 2

Liga Typerów – kolejka 2. Zapraszamy do zabawy. Typujemy jak zawsze w komentarzach. Dla zwycięzcy Typera po rundzie jesiennej przewidziana jest nagroda w postaci karnetu na wszystkie domowe mecze Orzełka w rundzie wiosennej. Sponsorem nagrody jest Zarząd MKS Orzeł Przeworsk.

San Hureczko – Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko – LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik
Sanoczanka Święte – Roztocze Narol
KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce – MKS Kańczuga
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk

.

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 2

  • 2017-08-06 o 22:22
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda x
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik x
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-06 o 23:09
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze x
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-07 o 15:16
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda X
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-07 o 16:38
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-08 o 14:46
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik x
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk x

    Odpowiedz
  • 2017-08-08 o 21:18
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 2
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga x
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-08 o 21:23
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk x

    Odpowiedz
  • 2017-08-08 o 23:52
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda x
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze x
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-09 o 12:26
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda X
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga X
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-09 o 12:43
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik x
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-10 o 18:19
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-11 o 10:26
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze 1
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik 1
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-12 o 11:03
    Permalink

    San Hureczko – Santos Piwoda 1
    Huragan Gniewczyna – Zorza Zarzecze X
    Płomień Morawsko – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Start Pruchnik X
    Sanoczanka Święte – Roztocze Narol 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Motor Grochowce – MKS Kańczuga 2
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.