Liga Typerów – kolejka nr 2 [18 sierpnia]
Przed nami kolejka nr 2, która zostanie rozegrana już w środę 18 sierpnia.
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń
Zapraszamy do typowania
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut X
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała X
Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok X
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut x
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – KS Wiązownica x
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica x
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 1
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – KS Wiązownica x
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno x
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 1
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – KS Wiązownica x
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 2
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 2
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 1
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała x
Karpaty Krosno – KS Wiązownica x
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica x
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 1
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 2
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 1
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
Karpaty Krosno – KS Wiązownica X
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 1
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 1
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
Karpaty Krosno – KS Wiązownica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kamień 2
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
MKS Kańczuga – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Czarni Trześń 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1