Liga Typerów – kolejka nr 19 [7/8 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 19.

Huragan Gniewczyna – San Hureczko
Santos Piwoda – Płomień Morawsko
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów
LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte
Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze
Roztocze Narol – Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno
MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk

Życzymy powodzenia!

12 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 19 [7/8 kwietnia]

  • 2018-04-03 o 11:02
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko x
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte 1
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno x
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk x

    Odpowiedz
  • 2018-04-03 o 11:29
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte 2
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-03 o 12:17
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko X
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte X
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno X
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk X

    Odpowiedz
  • 2018-04-03 o 20:33
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte x
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-04 o 09:29
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko X
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte X
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk X

    Odpowiedz
  • 2018-04-05 o 12:37
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte X
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno x
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-06 o 11:55
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte 2
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-06 o 11:56
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko x
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte 2
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-06 o 12:51
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko x
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte 1
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-06 o 13:29
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko X
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte X
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk X

    Odpowiedz
  • 2018-04-06 o 18:15
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 2
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte X
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2018-04-07 o 08:56
    Permalink

    Huragan Gniewczyna – San Hureczko 1
    Santos Piwoda – Płomień Morawsko 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    LKS Skołoszów – Sanoczanka Święte 2
    Start Pruchnik – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – MKS Radymno 2
    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.