Liga Typerów – kolejka nr 19 [ 20/21 listopada]

Zapraszamy do typowania ostatniej kolejki w rundzie jesiennej – kolejka nr 19 [20/21 listopada].

Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut – KS Wiązownica
JKS Jarosław – Sokół Kamień
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piast Tuczempy – Legion Pilzno
MKS Kańczuga – Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń
Stal II Mielec – Polonia Przemyśl

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 19 [ 20/21 listopada]

  • 2021-11-16 o 21:47
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica 2
    JKS Jarosław – Sokół Kamień 1
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok x
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-18 o 09:49
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica 2
    JKS Jarosław – Sokół Kamień x
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-19 o 12:18
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica x
    JKS Jarosław – Sokół Kamień x
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-19 o 19:17
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica X
    JKS Jarosław – Sokół Kamień 1
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno X
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-19 o 21:25
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica2
    JKS Jarosław – Sokół Kamień2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno1
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna2
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl1

    Odpowiedz
  • 2021-11-19 o 22:04
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica x
    JKS Jarosław – Sokół Kamień x
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-20 o 00:13
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Łańcut – KS Wiązownica 2
    JKS Jarosław – Sokół Kamień X
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica X
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno X
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok X
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-20 o 00:55
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – KS Wiązownica x
    JKS Jarosław – Sokół Kamień 1
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
    MKS Kańczuga – Ekoball Sanok 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Wisłok Wiśniowa – Czarni Trześń 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.