Liga Typerów – kolejka nr 18 [24/25 października]

Zapraszamy do typowania 18 kolejki

Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska
Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski – mecz w piątek 23.10 o godz. 19:00
Korona Rzeszów – Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Stal II Mielec
Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno – JKS Jarosław
Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło

Życzymy powodzenia

9 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 18 [24/25 października]

  • 2020-10-20 o 21:28
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – JKS Jarosław 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała x
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło x

    Odpowiedz
  • 2020-10-21 o 18:44
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – JKS Jarosław x
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło x

    Odpowiedz
  • 2020-10-22 o 07:24
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno X
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Legion Pilzno – JKS Jarosław X
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło X

    Odpowiedz
    • 2020-10-22 o 22:51
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
      Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
      Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
      Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
      Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Legion Pilzno – JKS Jarosław 2
      Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica x
      Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
      Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło x

      Odpowiedz
  • 2020-10-23 o 09:22
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – JKS Jarosław 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-23 o 11:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski X
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Legion Pilzno – JKS Jarosław 1
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-23 o 12:28
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski X
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Legion Pilzno – JKS Jarosław X
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-23 o 18:37
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska 1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – JKS Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 1
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-24 o 14:56
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska1
    Ekoball Sanok – Lechia Sędziszów 1 Małopolski – mecz w piątek 23.10 o godz. 19:00
    Korona Rzeszów – Start Pruchnik1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec1
    Resovia II – Sokół Kolbuszowa Dolna1
    Legion Pilzno – JKS Jarosław2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica1
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała2
    Stal II Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.