Liga Typerów – kolejka nr 18 [1/2 kwietnia]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 18
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec
Santos Piwoda – Płomień Morawsko
Piast Tuczempy – Hetman Laszki
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice
San Gorzyce – Start Lisie Jamy
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko X
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice X
San Gorzyce – Start Lisie Jamy X
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik x
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 1
San Gorzyce – Start Lisie Jamy 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 2
San Gorzyce – Start Lisie Jamy x
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko x
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 2
San Gorzyce – Start Lisie Jamy x
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko 2
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 2
San Gorzyce – Start Lisie Jamy x
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko 2
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik X
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 1
San Gorzyce – Start Lisie Jamy 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko 2
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik X
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 2
San Gorzyce – Start Lisie Jamy 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko 2
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 1
San Gorzyce – Start Lisie Jamy 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko 2
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 2
San Gorzyce – Start Lisie Jamy 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
Gorliczanka Gorliczyna – Zdrój Horyniec 1
Santos Piwoda – Płomień Morawsko 1
Piast Tuczempy – Hetman Laszki 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Orzeł Torki – Promyk Urzejowice 2
San Gorzyce – Start Lisie Jamy x
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1