Liga Typerów – kolejka nr 17 [25/26 marca]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 17
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów
Promyk Urzejowice – San Gorzyce
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki X
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy X
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda X
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 1
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy X
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna X
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy X
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda X
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna x
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 2
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda x
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 1
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk x
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 1
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna X
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk X
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 2
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 2
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 2
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki x
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy x
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Promyk Urzejowice – San Gorzyce X
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 2
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 1
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna X
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy X
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki 1
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna 1
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy x
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 1
MKS Kańczuga – Gorliczanka Gorliczyna 2
Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Promyk Urzejowice – San Gorzyce 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Orzeł Torki x
Start Pruchnik – Huragan Gniewczyna x
Hetman Laszki – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Piast Tuczempy 1
Zdrój Horyniec – Santos Piwoda 2