Liga Typerów – kolejka nr 17 [17/18 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 17 w Lidze Typerów

Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk
Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Legion Pilzno
JKS Jarosław – Resovia II
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy
Stal II Mielec – Sokół Nisko
Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów
Start Pruchnik – Ekoball Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska

Życzymy powodzenia

Liga Typerów – wyniki kolejki nr 16

10 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 17 [17/18 października]

  • 2020-10-13 o 00:54
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 1
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-15 o 11:30
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk X
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno X
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy X
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa X
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów X
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska X

    Odpowiedz
  • 2020-10-15 o 14:20
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-15 o 22:24
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy X
    Stal II Mielec – Sokół Nisko X
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów X
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-16 o 14:01
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk x
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno x
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów x
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska x

    Odpowiedz
  • 2020-10-16 o 15:56
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce 2
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-16 o 17:24
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk x
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy x
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów x
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-16 o 17:31
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce X
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Resovia II X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska x

    Odpowiedz
  • 2020-10-16 o 18:51
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno x
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa x
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-17 o 08:47
    Permalink

    Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni 1910 Jasło – Błękitni Ropczyce x
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Legion Pilzno x
    JKS Jarosław – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy x
    Stal II Mielec – Sokół Nisko 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa x
    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów x
    Start Pruchnik – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Partyzant Targowiska x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.