Liga Typerów – kolejka nr 15 [3/4 października]

Przed nami kolejka nr 15 Ligi Typerów.

Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl
Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno
Izolator Boguchwała – Resovia II
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
JKS Jarosław – Sokół Nisko
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec – Korona Rzeszów
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok
Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska
Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski

Życzymy powodzenia

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 15 [3/4 października]

  • 2020-09-30 o 17:09
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk x
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno x
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski x

    Odpowiedz
  • 2020-10-01 o 10:53
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno x
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-01 o 22:51
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl x
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów x
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 04:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 10:08
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk X
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl X
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno X
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy X
    JKS Jarosław – Sokół Nisko X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa X
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów X
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 15:10
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 1
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 1
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 16:06
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski x

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 18:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Resovia ll 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska x
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 18:48
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 2
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Resovia II 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska z
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 2

    Odpowiedz
  • 2020-10-02 o 23:39
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl X
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów x
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-03 o 13:24
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk x
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl x
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 2
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    JKS Jarosław – Sokół Nisko x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski x

    Odpowiedz
  • 2020-10-03 o 14:14
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 1
    Czarni 1910 Jasło – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Resovia II 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    JKS Jarosław – Sokół Nisko 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal II Mielec – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska 1
    Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.