Liga Typerów – kolejka nr 15 [3/4 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 15.

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
samsonEast LondonWojtiHajmonMaciek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maciek70
Gość
maciek70

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok X
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica X

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica X
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa X
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok X
Sokół Nisko – Igloopol Dębica X
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica X

TomekK.
Gość
TomekK.

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica X
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa X
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok X
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2

Maciek
Gość
Maciek

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica x

Hajmon
Gość
Hajmon

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica x
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok 2
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica x

Wojti
Gość
Wojti

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 2
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno 1
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica x
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 1
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok 1
Sokół Nisko – Igloopol Dębica x
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2

East London
Gość
East London

Przełom Besko – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
Rzemieślnik Pilzno – Karpaty Krosno x
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl 2
Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa 2
JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2

samson
Gość
samson

Orzeł Przeworsk- Piast Tuczempy 1
Przełom Besko – Blekitni Ropczyce x


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0