Liga Typerów – kolejka nr 15 [29/31 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 15. Mecz Stal Łańcut – Legion Pilzno w piątek 29.10. o godz. 18:00

Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal Łańcut – Legion Pilzno
JKS Jarosław – Ekoball Sanok
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl
MKS Kańczuga – Stal II Mielec
Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa

Wyniki kolejki nr 14

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 15 [29/31 października]

  • 2021-10-27 o 14:47
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Stal Łańcut – Legion Pilzno X
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok X
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2021-10-27 o 21:25
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal Łańcut – Legion Pilzno x
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
  • 2021-10-28 o 10:44
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal Łańcut – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2021-10-28 o 13:41
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 2
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal Łańcut – Legion Pilzno X
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2021-10-29 o 09:12
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal Łańcut – Legion Pilzno x
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2021-10-29 o 16:01
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal Łańcut – Legion Pilzno 1
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2021-10-29 o 18:38
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal Łańcut – Legion Pilzno –
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
  • 2021-10-29 o 20:05
    Permalink

    Sokół Kamień – Orzeł Przeworsk 1
    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    JKS Jarosław – Ekoball Sanok 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Trześń 1
    Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Stal II Mielec x
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.