Liga Typerów – kolejka nr 15 [16/17 listopada]
Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej w Lidze Typerów. Kolejka nr 15 zadecyduje kto otrzyma szalik ULTRAS ORZEŁ za najlepszego Typera. Życzymy powodzenia. kolejka nr 15
GKS Orły – Łęk Ostrów
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko – Roztocze Narol
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów 2
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 2
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze x
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów x
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 1
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów x
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 1
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
Powodzenia Pany 🙂
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów X
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte X
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk X
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów X
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte X
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów 1
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 1
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów 1
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte X
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów 2
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte 1
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów 2
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte x
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze x
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów 2
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte x
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2
GKS Orły – Łęk Ostrów 1
Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 1
Płomień Morawsko – Roztocze Narol 1
MKS Radymno – Czuwaj Przemyśl 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Czarni Pawłosiów x
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
MKS Kańczuga – Sanoczanka Święte x
Granica Stubno – Orzeł Przeworsk 2