Liga Typerów – kolejka nr 14 [9/10 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 14 w Lidze Typerów, która odbędzie się w dniach 9/10 listopada:

Łęk Ostrów – Granica Stubno
Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów – MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko
Roztocze Narol – Motor Grochowce
Zorza Zarzecze – GKS Orły

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 14 [9/10 listopada]

  • 2019-11-05 o 13:19
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce x
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 1

    Odpowiedz
    • 2019-11-05 o 22:09
      Permalink

      Łęk Ostrów – Granica Stubno X
      Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
      Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów2
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
      Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
      Roztocze Narol – Motor Grochowce 2
      Zorza Zarzecze – GKS Orły X

      Odpowiedz
  • 2019-11-05 o 13:20
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 1

    Odpowiedz
  • 2019-11-05 o 15:00
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 2

    Odpowiedz
  • 2019-11-06 o 09:48
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 2

    Odpowiedz
  • 2019-11-06 o 17:54
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 1

    Odpowiedz
  • 2019-11-08 o 14:51
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno X
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko X
    Roztocze Narol – Motor Grochowce X
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 2

    Odpowiedz
  • 2019-11-08 o 19:08
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko X
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły X

    Odpowiedz
  • 2019-11-08 o 20:11
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły x

    Odpowiedz
  • 2019-11-08 o 20:34
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 2

    Odpowiedz
  • 2019-11-09 o 09:57
    Permalink

    Łęk Ostrów – Granica Stubno 2
    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Sanoczanka Święte – LKS Skołoszów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Czarni Pawłosiów – MKS Radymno 1
    Czuwaj Przemyśl – Płomień Morawsko 1
    Roztocze Narol – Motor Grochowce 1
    Zorza Zarzecze – GKS Orły 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.