Liga Typerów – kolejka nr 14 [4/5 listopada]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 14. Życzymy powodzenia.
San Hureczko – Motor Grochowce
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna
Start Pruchnik – Santos Piwoda
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 1
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce x
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 1
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 2
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze x
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 1
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 1
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce x
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 1
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze x
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 1
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna x
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 1
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna x
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte X
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów X
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko X
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 1
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce x
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko X
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna X
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte x
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 2
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze x
San Hureczko – Motor Grochowce X
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna X
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko X
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna X
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce 1
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze 1
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 2
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
San Hureczko – Motor Grochowce x
MKS Radymno – KS Kisielów-Pełnatycze x
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów x
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
Roztocze Narol – Huragan Gniewczyna 2
Start Pruchnik – Santos Piwoda 1
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1