Liga Typerów – kolejka nr 14 [26/27 września]
Kolejka nr 14 w Lidze Typerów. Zapraszamy do zabawy.
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno
Ekoball Sanok- Stal II Mielec
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Resovia II – Czarni 1910 Jasło
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce
Życzymy powodzenia
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski x
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce x
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski X
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław 1
Sokół Nisko – Igloopol Dębica X
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski x
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski 2
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław 1
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce x
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski 2
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 2
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica x
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
Resovia II – Czarni 1910 Jasło x
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski X
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
Resovia II – Czarni 1910 Jasło x
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce X
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski 2
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław 1
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 2
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski 2
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław 1
Sokół Nisko – Igloopol Dębica X
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
Resovia II – Czarni 1910 Jasło X
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski x
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław 1
Sokół Nisko – Igloopol Dębica x
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce x
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski 2
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław x
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 1
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola x
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Głogovia Głogów Małopolski 2
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 2
Ekoball Sanok- Stal II Mielec 1
Korona Rzeszów- Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłok Wiśniowa- JKS Jarosław X
Sokół Nisko – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Resovia II – Czarni 1910 Jasło 2
Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce