Liga Typerów – kolejka nr 14 [ 23/24 października]
Liga Typerów – kolejka nr 14 [ 23/24 października]
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga
Stal II Mielec – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski
Czarni Trześń – Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław
Ekoball Sanok – Stal Łańcut
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Sokół Kamień
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce X
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław X
Ekoball Sanok – Stal Łańcut X
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Sokół Kamień X
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław x
Ekoball Sanok – Stal Łańcut 1
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica x
Igloopol Dębica – Sokół Kamień x
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski x
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław 2
Ekoball Sanok – Stal Łańcut 2
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Sokół Kamień 2
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy x
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski x
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław x
Ekoball Sanok – Stal Łańcut x
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Sokół Kamień 2
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 2
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław 2
Ekoball Sanok – Stal Łańcut 2
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Sokół Kamień 2
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski x
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław 2
Ekoball Sanok – Stal Łańcut x
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Sokół Kamień 1
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski X
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław 1
Ekoball Sanok – Stal Łańcut X
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała X
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica X
Igloopol Dębica – Sokół Kamień X
Anulowanie typu Ekoball Sanok – Stal Łańcut, rezultat wystawiony po rozegraniu meczu.
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – MKS Kańczuga 1
Stal II Mielec – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni Trześń – Karpaty Krosno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław x
Ekoball Sanok – Stal Łańcut
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała x
Bieszczady Ustrzyki Dolne – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Sokół Kamień x