Liga Typerów – kolejka nr 13

Zapraszamy do typowania kolejki nr 13. Życzymy powodzenia.

LKS Skołoszów – San Hureczko
Zorza Zarzecze – Start Pruchnik
Santos Piwoda – Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko – MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk
Sanoczanka Święte – MKS Radymno
KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce

.

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 13

  • 2017-10-24 o 15:23
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik x
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk x
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-24 o 22:48
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik x
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-25 o 09:07
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko X
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik X
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk X
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-25 o 09:43
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik 1
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-25 o 16:40
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik 1
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-25 o 18:03
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik 2
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk X
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-27 o 11:13
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik x
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-27 o 15:09
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik x
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-28 o 08:19
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik 2
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk x
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-28 o 08:21
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik x
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-28 o 08:26
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 2
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik 2
    Santos Piwoda – Roztocze Narol x
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga 2-
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-28 o 11:41
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik X
    Santos Piwoda – Roztocze Narol 1
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-28 o 14:09
    Permalink

    LKS Skołoszów – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Start Pruchnik x
    Santos Piwoda – Roztocze Narol x
    Huragan Gniewczyna – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Płomień Morawsko – MKS Kańczuga 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk x
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.