Liga Typerów – kolejka nr 13 [20/21 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 13.

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
samsonWojtiHajmonMaciekTomekK. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
East London
Gość
East London

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl x
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce X
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno X
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica X
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

maciek70
Gość
maciek70

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

TomekK.
Gość
TomekK.

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno X
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa X
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 1
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica X

Maciek
Gość
Maciek

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 1

Hajmon
Gość
Hajmon

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica x

Wojti
Gość
Wojti

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl x
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica 2
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica x

samson
Gość
samson

Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa x
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok 2
Stal Gorzyce – Igloopol Dębica x
JKS 1909 Jarosław – Sokół Nisko x
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica x


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0