Liga Typerów – kolejka nr 13 [2/3 października]

Zapraszamy do typowania 13 kolejki w Lidze Typerów [2/3 października]. Przypominamy, że za wygranie rundy jesiennej mamy przygotowany szalik ULTRAS ORZEŁ, ufundowany przez grupę EOP1945.

Liga Typerów – kolejka nr 13:

Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów
GKS Orły – Roztocze Narol
Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów
MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga – Granica Stubno

.

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 13 [2/3 października]

  • 2019-10-28 o 15:08
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl 2
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów x
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-28 o 15:50
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 2
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl 2
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-28 o 16:14
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol X
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl X
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów X
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk X
    MKS Kańczuga – Granica Stubno X

    Odpowiedz
  • 2019-10-28 o 21:16
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl 1
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno X

    Odpowiedz
  • 2019-10-30 o 08:57
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 2
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl 2
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-31 o 12:55
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol 1
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl 1
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte x
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk x
    MKS Kańczuga – Granica Stubno x

    Odpowiedz
  • 2019-10-31 o 19:30
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl 2
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 2
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno 1

    Odpowiedz
  • 2019-11-01 o 21:21
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl x
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk x
    MKS Kańczuga – Granica Stubno 1

    Odpowiedz
  • 2019-11-01 o 21:24
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów x
    GKS Orły – Roztocze Narol 2
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl x
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno x

    Odpowiedz
  • 2019-11-02 o 01:05
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów 1
    GKS Orły – Roztocze Narol x
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl x
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno 1

    Odpowiedz
  • 2019-11-02 o 08:50
    Permalink

    Zorza Zarzecze – Łęk Ostrów X
    GKS Orły – Roztocze Narol X
    Motor Grochowce – Czuwaj Przemyśl X
    Płomień Morawsko – Czarni Pawłosiów 1
    MKS Radymno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte X
    LKS Skołoszów – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Granica Stubno X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.