Liga Typerów – kolejka nr 13 [16/17 października]

Liga Typerów – kolejka nr 13 [16/17 października]

Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk
Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne
KS Wiązownica – Legion Pilzno
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok
Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS Jarosław – Czarni Trześń
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 13 [16/17 października]

  • 2021-10-12 o 12:36
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk X
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce X

    Odpowiedz
  • 2021-10-13 o 20:08
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk x
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce 2

    Odpowiedz
    • 2021-10-16 o 12:23
      Permalink

      Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
      Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
      Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
      Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
      Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
      Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
      MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce 2

      Odpowiedz
  • 2021-10-15 o 10:43
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2021-10-15 o 15:19
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk x
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce x

    Odpowiedz
  • 2021-10-15 o 15:24
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec x
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce x

    Odpowiedz
  • 2021-10-15 o 19:39
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce 2

    Odpowiedz
  • 2021-10-16 o 10:04
    Permalink

    Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Kamień – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    KS Wiązownica – Legion Pilzno 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    JKS Jarosław – Czarni Trześń 1
    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl x
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec x
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.