Liga Typerów – kolejka nr 12 [9/10 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 12

Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec – Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl – JKS Jarosław
Czarni Trześń – Stal Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok – KS Wiązownica
Legion Pilzno – Sokół Kamień
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 12 [9/10 października]

  • 2021-10-05 o 13:23
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski X
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno X
    Polonia Przemyśl – JKS Jarosław X
    Czarni Trześń – Stal Łańcut 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała X
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
    Legion Pilzno – Sokół Kamień X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
    • 2021-10-05 o 16:02
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
      Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
      Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Stal II Mielec – Karpaty Krosno x
      Polonia Przemyśl – JKS Jarosław x
      Czarni Trześń – Stal Łańcut 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała x
      Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
      Legion Pilzno – Sokół Kamień 2
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica x

      Odpowiedz
  • 2021-10-05 o 16:21
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno x
    Polonia Przemyśl – JKS Jarosław x
    Czarni Trześń – Stal Łańcut 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
    Legion Pilzno – Sokół Kamień 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2021-10-08 o 17:04
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 1
    Polonia Przemyśl – JKS Jarosław 2
    Czarni Trześń – Stal Łańcut 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała x
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
    Legion Pilzno – Sokół Kamień x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2021-10-08 o 20:18
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 2
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2
    Polonia Przemyśl – JKS Jarosław 2
    Czarni Trześń – Stal Łańcut 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
    Legion Pilzno – Sokół Kamień 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica 2 .

    Odpowiedz
  • 2021-10-08 o 21:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski X
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno X
    Polonia Przemyśl – JKS Jarosław X
    Czarni Trześń – Stal Łańcut X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 1
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica X
    Legion Pilzno – Sokół Kamień 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica X

    Odpowiedz
    • 2021-10-09 o 13:17
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga x
      Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
      Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Stal II Mielec – Karpaty Krosno 1
      Czarni Trześń – Stal Łańcut 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 1
      Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
      Legion Pilzno – Sokół Kamień 2
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica 1

      Odpowiedz
  • 2021-10-09 o 08:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga 1
    Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno x
    Polonia Przemyśl – JKS Jarosław x
    Czarni Trześń – Stal Łańcut 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała x
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2
    Legion Pilzno – Sokół Kamień x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Igloopol Dębica x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.