Liga Typerów – kolejka nr 12 [26/27 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 12 w Lidze Typerów:

Łęk Ostrów – MKS Kańczuga
Granica Stubno – LKS Skołoszów
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte – MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 12 [26/27 października]

  • 2019-10-21 o 10:48
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
    Granica Stubno – LKS Skołoszów x
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko x
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze x

    Odpowiedz
    • 2019-10-25 o 15:31
      Permalink

      Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
      Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
      Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
      Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 2
      Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
      Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2

      Odpowiedz
  • 2019-10-22 o 10:58
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
    Granica Stubno – LKS Skołoszów X
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-22 o 22:11
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
    Granica Stubno – LKS Skołoszów X
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

    Odpowiedz
    • 2019-10-25 o 13:02
      Permalink

      Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
      Granica Stubno – LKS Skołoszów 2
      Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 2
      Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
      Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
      Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

      Odpowiedz
  • 2019-10-23 o 05:24
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
    Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-23 o 07:51
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
    Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 2
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce x
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-25 o 13:53
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
    Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-25 o 17:16
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
    Granica Stubno – LKS Skołoszów x
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-25 o 17:17
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
    Granica Stubno – LKS Skołoszów 2
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko x
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce x
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-25 o 18:05
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
    Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
    Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
    Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
    Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.