Liga Typerów – kolejka nr 12 [26/27 października]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 12 w Lidze Typerów:
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga
Granica Stubno – LKS Skołoszów
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte – MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów x
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko x
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze x
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 2
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów X
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów X
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów 2
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 2
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 2
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce x
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów x
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 1
Granica Stubno – LKS Skołoszów 2
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko x
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce x
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 2
Łęk Ostrów – MKS Kańczuga 2
Granica Stubno – LKS Skołoszów 1
Orzeł Przeworsk – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Sanoczanka Święte – MKS Radymno 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 1
Czarni Pawłosiów – Motor Grochowce 1
Czuwaj Przemyśl – GKS Orły 1
Roztocze Narol – Zorza Zarzecze 1