Liga Typerów – kolejka nr 12 [13/14 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 12. Mecz Wisłoka – Orzeł 10 października o godz. 15.30.

Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław
Sokół Nisko – Stal Gorzyce
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica
Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno – Przełom Besko
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 12 [13/14 października]

  • 2018-10-08 o 12:52
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk x
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2018-10-08 o 14:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław X
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała X
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2018-10-09 o 23:14
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno x
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2018-10-09 o 23:31
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno x
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2018-10-10 o 07:26
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce X
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2018-10-10 o 08:34
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław X
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 2
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2018-10-10 o 14:17
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno x
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2018-10-11 o 17:15
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – JKS 1909 Jarosław 2
    Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 1
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 1
    Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Przełom Besko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.