Liga Typerów – kolejka nr 12 [12/13 września]

Liga Typerów – kolejka nr 12 [12/13 września]. Zapraszamy do typowania.

Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik – Karpaty Krosno
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec
Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Sanok – JKS Jarosław
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło
Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola
Resovia II – Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno – Polonia Przemyśl

Aktualizacja:
Z racji chwilowego braku dostępu do strony, Typer _m_ przesłał typy przez messenger.

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 12 [12/13 września]

  • 2020-09-09 o 23:10
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski x
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław x
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło x
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 2
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-10 o 09:34
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 1
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
    • 2020-09-11 o 17:17
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1

      Odpowiedz
  • 2020-09-10 o 09:41
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski X
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław X
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica X
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło X
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2020-09-10 o 16:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 2
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 2
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-10 o 18:40
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica x
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-11 o 15:49
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław x
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-11 o 21:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 1
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce X
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2020-09-11 o 23:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec x
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło x
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 2
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-12 o 08:51
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski x
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-12 o 12:17
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Karpaty Krosno 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec 2
    Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 1
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło 2
    Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 1
    Resovia II – Błękitni Ropczyce X
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.