Liga Typerów – kolejka nr 11 [6/7 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 11.

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno
Przełom Besko – Wisłoka Dębica
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica
Korona Rzeszów – Sokół Nisko
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WojtiMaciekHajmonsamsonTomekK. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
East London
Gość
East London

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok x
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko x
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2

maciek70
Gość
maciek70

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 1
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce X
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok X
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko X
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2

TomekK.
Gość
TomekK.

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 2
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław X

Hajmon
Gość
Hajmon

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno 1
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko x
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2

Maciek
Gość
Maciek

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno x
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko 1
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław 2

Wojti
Gość
Wojti

Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Karpaty Krosno x
Przełom Besko – Wisłoka Dębica 2
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 1
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
Korona Rzeszów – Sokół Nisko x
Stal Gorzyce – JKS 1909 Jarosław x


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0