Liga Typerów – kolejka nr 11 [19/20 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 11 w Lidze Typerów.

Roztocze Narol – Łęk Ostrów
Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl
GKS Orły – Czarni Pawłosiów
Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte
MKS Radymno – Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno
LKS Skołoszów – MKS Kańczuga

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 11 [19/20 października]

  • 2019-10-14 o 13:54
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów 2
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-14 o 13:55
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl x
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów x
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x

    Odpowiedz
    • 2019-10-14 o 22:32
      Permalink

      Roztocze Narol – Łęk Ostrów X
      Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
      GKS Orły – Czarni Pawłosiów 2
      Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
      Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 1
      MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
      Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
      LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 2

      Odpowiedz
      • 2019-10-17 o 14:36
        Permalink

        Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
        Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
        GKS Orły – Czarni Pawłosiów 1
        Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
        Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 1
        MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
        Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
        LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x

        Odpowiedz
  • 2019-10-15 o 09:21
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl X
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów X
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte X
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga X

    Odpowiedz
  • 2019-10-16 o 15:55
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 2
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-18 o 16:56
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte x
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-18 o 19:30
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x

    Odpowiedz
  • 2019-10-19 o 09:10
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl X
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów X
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 1
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno X
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga X

    Odpowiedz
  • 2019-10-19 o 09:16
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl 2
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte 2
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x

    Odpowiedz
  • 2019-10-19 o 11:03
    Permalink

    Roztocze Narol – Łęk Ostrów 1
    Zorza Zarzecze – Czuwaj Przemyśl x
    GKS Orły – Czarni Pawłosiów 1
    Motor Grochowce – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Płomień Morawsko – Sanoczanka Święte x
    MKS Radymno – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Granica Stubno 2
    LKS Skołoszów – MKS Kańczuga x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.