Liga Typerów – kolejka nr 11 [14-15 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 11. Życzymy powodzenia.

Start Pruchnik – San Hureczko
LKS Skołoszów – Roztocze Narol
Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce
Santos Piwoda – MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko – MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce
Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze

.

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 11 [14-15 października]

  • 2017-10-09 o 13:26
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga x
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk x
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-09 o 16:46
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko x
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 1
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk x
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-10 o 07:49
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga X
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk X
    Płomień Morawsko – MKS Radymno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-10 o 09:44
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga X
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk X
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-11 o 11:20
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-11 o 15:48
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko x
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga x
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce x
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-13 o 08:34
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko X
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 1
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-13 o 10:03
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-13 o 12:03
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-13 o 12:32
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko x
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-14 o 07:44
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko 1
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2017-10-14 o 10:28
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczkox
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce2
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk2
    Płomień Morawsko – MKS Radymnox
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze1

    Odpowiedz
  • 2017-10-14 o 12:05
    Permalink

    Start Pruchnik – San Hureczko x
    LKS Skołoszów – Roztocze Narol 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Santos Piwoda – MKS Kańczuga 2
    Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk x
    Płomień Morawsko – MKS Radymno x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 1
    Sanoczanka Święte – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.