Liga Typerów – kolejka nr 10 [7-8 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 10. Życzymy powodzenia.

San Hureczko – Sanoczanka Święte
KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce – Płomień Morawsko
MKS Radymno – Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda
MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów
Roztocze Narol  – Start Pruchnik

.

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 10 [7-8 października]

  • 2017-10-03 o 15:05
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna x
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-03 o 17:50
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
    Roztocze Narol – Start Pruchnik x

    Odpowiedz
  • 2017-10-03 o 18:38
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X
    Roztocze Narol – Start Pruchnik X

    Odpowiedz
  • 2017-10-04 o 09:03
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-04 o 09:07
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna x
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x
    Roztocze Narol – Start Pruchnik x

    Odpowiedz
  • 2017-10-04 o 18:20
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-06 o 09:32
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko X
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna x
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 1
    Roztocze Narol – Start Pruchnik X

    Odpowiedz
  • 2017-10-06 o 19:24
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-07 o 00:44
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna x
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-07 o 07:23
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-07 o 11:06
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna x
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2017-10-07 o 12:02
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów2
    Motor Grochowce – Płomień Morawskox
    MKS Radymno – Huragan Gniewczynax
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów2
    Roztocze Narol – Start Pruchnik2

    Odpowiedz
  • 2017-10-07 o 13:43
    Permalink

    San Hureczko – Sanoczanka Święte 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Huragan Gniewczyna 1
    Orzeł Przeworsk – Santos Piwoda 1
    MKS Kańczuga – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
    Roztocze Narol – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.