Liga Typerów – kolejka nr 10 [28/29 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 10 . Mecz Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa w piątek o 16:15.

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce
JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów
Sokół Nisko – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Sanok – KS Wiązownica
Polonia Przemyśl – Przełom Besko
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 10 [28/29 września]

  • 2018-09-25 o 12:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce x
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno x
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica x
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
  • 2018-09-26 o 08:27
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2018-09-26 o 17:02
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce x
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała x
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica x
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
  • 2018-09-26 o 17:13
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce x
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2018-09-27 o 09:12
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno X
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica X
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy X
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2018-09-27 o 16:51
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2018-09-27 o 20:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno x
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x

    Odpowiedz
  • 2018-09-28 o 08:11
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    JKS 1909 Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 1
    Ekoball Sanok – KS Wiązownica 1
    Polonia Przemyśl – Przełom Besko 1
    Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.