Liga Typerów – kolejka nr 1 [13/15 sierpnia]
Sezon 2021/22 zbliża się dużymi krokami, więc nasza zabawa też nabiera rozpędu. Nagroda w tej edycji Ligi Typerów też jest konkretna, o którą zadbali członkowie Grupy EOP1945. Zestaw 4 książek “Szalone lata 90” powędruje do osoby, która zdobędzie najwięcej punktów. “Szalone lata 90” to książki autorstwa kibica ŁKS-u Łódź – autora tak znanych pozycji jak “Z pamiętnika Galernika, Magia lat 90-tych”.
Zestaw par 1 kolejki:
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk
Czarni Trześń – Stal II Mielec
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno – MKS Kańczuga
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kamień – Karpaty Krosno
KS Wiązownica – JKS Jarosław
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut
Mecze w Kolbuszowej Dolnej oraz w Sanoku już w piątek godz. 18.00. Jak zawsze typujemy w komentarzach bez podpórek.
Życzymy powodzenia.
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk x
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce x
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Kamień – Karpaty Krosno x
KS Wiązownica – JKS Jarosław x
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 2
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa X
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce X
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław X
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut X
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 2
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław x
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław X
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut X
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczycex
Legion Pilzno – MKS Kańczuga1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy2
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa x
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce x
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 2
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 2
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 2
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut 1
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 2
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
Sokół Kamień – Karpaty Krosno 2
KS Wiązownica – JKS Jarosław
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut
Poprawka
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
Czarni Trześń – Stal II Mielec 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 2
Legion Pilzno – MKS Kańczuga 1
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Piast Tuczempy 1
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
Sokół Kamień – Karpaty Krosno2
KS Wiązownica – JKS Jarosław 1
Izolator Boguchwała – Stal Łańcut1