Liga Typerów – kolejka 17 [24/25marca]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 17.

Santos Piwoda – San Hureczko
Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna
LKS Skołoszów – Płomień Morawsko
Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol  – Sanoczanka Święte
Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga – Motor Grochowce
Orzeł Przeworsk – MKS Radymno

Życzymy powodzenia.

15 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka 17 [24/25marca]

  • 2018-03-21 o 08:43
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna 1
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze x
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-21 o 12:07
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna X
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-21 o 12:24
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna 2
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-22 o 09:02
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko 2
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna X
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce X
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-23 o 13:59
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko X
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna X
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-24 o 09:04
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna 1
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-24 o 10:16
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko X
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna X
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-24 o 16:40
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko 2
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna X
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-25 o 08:49
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko 2
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna x
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-25 o 08:52
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko 1
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna 2
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-25 o 08:53
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko x
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna x
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-25 o 11:51
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko 2
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna x
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów- Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-27 o 09:29
    Permalink

    Santos Piwoda – San Hureczko X
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna 1
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 2
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów- Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1
    Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
    • 2018-03-27 o 11:01
      Permalink

      oczywiście meczu Orzeł Przeworsk – MKS Radymno 1 już nie uwzględniamy do podliczenia 😉

      Odpowiedz
  • 2018-05-14 o 11:13
    Permalink

    Permalink
    Santos Piwoda – San Hureczko X
    Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna X
    LKS Skołoszów – Płomień Morawsko 1
    Start Pruchnik – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Roztocze Narol – Sanoczanka Święte 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    MKS Kańczuga – Motor Grochowce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.