Liga Typerów – 9 kolejka [29/30 sierpnia]

W lidze Typerów 9 kolejka. Zapraszamy do zabawy.

Resovia II – Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów
Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska
Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski
JKS Jarosław – Start Pruchnik
Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec – Karpaty Krosno

Życzymy powodzenia

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk

11 myśli na temat “Liga Typerów – 9 kolejka [29/30 sierpnia]

  • 2020-08-27 o 09:28
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk X
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa X
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok X
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-28 o 16:46
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko x
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok x
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-28 o 17:29
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk x
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy x
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok x
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-28 o 19:15
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk X
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko X
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok 2
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski X
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-28 o 20:46
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok 2
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-28 o 21:19
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok x
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-28 o 21:56
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 1
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok x
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-29 o 12:04
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok X
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski X
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-29 o 12:49
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok x
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-29 o 13:26
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy X
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 2
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok 1
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-29 o 14:23
    Permalink

    Resovia II – Orzeł Przeworsk x
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 2
    Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok 1
    Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 1
    Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Start Pruchnik 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.