Liga Typerów – 8 kolejka [26 sierpnia-środa]
Przed nami 8 kolejka spotkań w Lidze Typerów.
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław
Start Pruchnik – Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Sokół Nisko – Legion Pilzno
Piast Tuczempy – Resovia II
Życzymy powodzenia
Nagroda za wygranie rundy jesiennej.
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław X
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała X
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło X
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno X
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno x
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno x
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 2
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 2
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola X
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław X
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło X
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno X
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno x
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 2
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 2
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
Piast Tuczempy – Resovia II 1
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
Start Pruchnik – Igloopol Dębica X
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
Piast Tuczempy – Resovia II 1