Liga Typerów – 8 kolejka [26 sierpnia-środa]

Przed nami 8 kolejka spotkań w Lidze Typerów.

Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław
Start Pruchnik – Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała
Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Sokół Nisko – Legion Pilzno
Piast Tuczempy – Resovia II

Życzymy powodzenia

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk

12 myśli na temat “Liga Typerów – 8 kolejka [26 sierpnia-środa]

  • 2020-08-24 o 09:11
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław X
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała X
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło X
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno X
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-24 o 13:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-24 o 14:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno x
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-24 o 15:13
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno x
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
    • 2020-08-26 o 14:23
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
      Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 2
      Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
      Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 2
      Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola X
      Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
      Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
      Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
      Piast Tuczempy – Resovia II 1

      Odpowiedz
  • 2020-08-24 o 19:00
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław X
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło X
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno X
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-24 o 19:13
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno x
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
    • 2020-08-25 o 19:11
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
      Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
      Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
      Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
      Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
      Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
      Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
      Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
      Piast Tuczempy – Resovia II 1

      Odpowiedz
      • 2020-08-26 o 15:36
        Permalink

        Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
        Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
        Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 2
        Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
        Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
        Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 2
        Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
        Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
        Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
        Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
        Piast Tuczempy – Resovia II 1

        Odpowiedz
  • 2020-08-25 o 16:44
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-25 o 22:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 2
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-26 o 08:24
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Start Pruchnik – Igloopol Dębica X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło 1
    Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1
    Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
    Piast Tuczempy – Resovia II 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.