Liga Typerów – 6 kolejka [15/16 sierpnia]
Przed nami już 6 kolejka w Lidze Typerów. Zapraszamy do zabawy.
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec – JKS Jarosław
Karpaty Krosno – gloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów – Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Resovia II
Sokół Nisko – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 1
Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II x
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Resovia II
Sokół Nisko – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 2
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło X
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 2
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl X
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 2
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło X
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce X
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl X
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica X
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło X
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce x
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław X
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 1
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce x
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce x
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Resovia II x
Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2