Liga Typerów – 6 kolejka [15/16 sierpnia]

Przed nami już 6 kolejka w Lidze Typerów. Zapraszamy do zabawy.

Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec – JKS Jarosław
Karpaty Krosno – gloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów – Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Resovia II
Sokół Nisko – Piast Tuczempy

12 myśli na temat “Liga Typerów – 6 kolejka [15/16 sierpnia]

  • 2020-08-13 o 19:16
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
    • 2020-08-13 o 20:55
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Stal II Mielec – JKS Jarosław 1
      Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
      Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 1
      Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
      Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
      Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
      Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
      Wisłok Wiśniowa – Resovia II x
      Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

      Odpowiedz
      • 2020-08-14 o 12:12
        Permalink

        Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna X
        Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
        Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
        Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
        Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
        Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
        Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
        Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
        Korona Rzeszów – Legion Pilzno
        Wisłok Wiśniowa – Resovia II
        Sokół Nisko – Piast Tuczempy

        Odpowiedz
  • 2020-08-13 o 21:05
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-13 o 23:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 2
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl X
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 2
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-14 o 12:30
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce X
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl X
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-14 o 18:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica X
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-14 o 22:41
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-14 o 22:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław X
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2020-08-14 o 23:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-15 o 10:09
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – gloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-15 o 10:24
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Start Pruchnik – Czarni 1910 Jasło 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Korona Rzeszów – Legion Pilzno 1
    Wisłok Wiśniowa – Resovia II x
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.