Liga Typerów – 5 kolejka [12 sierpnia-środa]
Dopiero co sezon się rozpoczął, a już przed nami 5 kolejka spotkań. Typujemy do środy. Powodzenia.
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Resovia II – Korona Rzeszów
Legion Pilzno – Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Igloopol Dębica – Stal II Mielec
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna
Nagroda za wygranie rundy jesiennej.
Każdy kto chciałby mieć smycz już teraz, może ją zakupić. Więcej pod tym linkiem: Smycz z okazji 75-lecia klubu MKS Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa X
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok x
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska x
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski x
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów x
Legion Pilzno – Ekoball Sanok x
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska x
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski x
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok 2
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska X
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski X
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk X
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa X
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok X
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska 1
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski X
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski X
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów X
Legion Pilzno – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska 1
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik X
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski X
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 2
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska 1
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk x
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok x
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska x
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok X
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska 1
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik X
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 1
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok 2
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska x
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski x
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik x
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska 1
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 2
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 1
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska x
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
Resovia II – Korona Rzeszów 2
Legion Pilzno – Ekoball Sanok x
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska x
Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 1
Czarni 1910 Jasło – Głogovia Głogów Małopolski 2
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1