Liga Typerów – 38 kolejka [15-18 czerwca]

Ostatnia kolejka zostanie rozegrana na przestrzeni 4 dni.

Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 15 czerwca, 17:00
KS Wiązownica – Stal Łańcut 16 czerwca, 16:00
Sokół Kamień – JKS Jarosław 18 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 18 czerwca, 17:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski 18 czerwca, 16:00
Legion Pilzno – Piast Tuczempy 18 czerwca, 17:00
Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 18 czerwca, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 18 czerwca, 17:00
Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 18 czerwca, 17:00
Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 18 czerwca, 17:00

Tutaj bez dat

Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Stal Łańcut
Sokół Kamień – JKS Jarosław
Igloopol Dębica – Karpaty Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski
Legion Pilzno – Piast Tuczempy
Ekoball Sanok – MKS Kańczuga
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce
Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl – Stal II Mielec

6 myśli na temat “Liga Typerów – 38 kolejka [15-18 czerwca]

  • 2022-06-13 o 09:53
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 1
    KS Wiązownica – Stal Łańcut X
    Sokół Kamień – JKS Jarosław X
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski X
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec X

    Odpowiedz
  • 2022-06-13 o 12:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Stal Łańcut 1
    Sokół Kamień – JKS Jarosław 2
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2022-06-13 o 23:03
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Stal Łańcut 1
    Sokół Kamień – JKS Jarosław 2
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski x
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2022-06-15 o 09:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 1
    KS Wiązownica – Stal Łańcut x
    Sokół Kamień – JKS Jarosław X
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski x
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-15 o 15:33
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała x
    KS Wiązownica – Stal Łańcut 1
    Sokół Kamień – JKS Jarosław 2
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2022-06-15 o 15:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała x
    KS Wiązownica – Stal Łańcut 1
    Sokół Kamień – JKS Jarosław 2
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Legion Pilzno – Piast Tuczempy 1
    Ekoball Sanok – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Czarni Trześń – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.