Liga Typerów – 3 kolejka [1/2 sierpnia]

3 kolejka Ligi Typerów, która odbędzie się 1/2 sierpnia. Zapraszamy do zabawy.

Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko – Korona Rzeszów
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok
Resovia II – Partyzant Targowiska
Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl – Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno
Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec
Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica – JKS Jarosław

Życzymy powodzenia.

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk

Każdy kto chciałby mieć smycz już teraz, może zakupić. Więcej pod tym linkiem: Smycz z okazji 75-lecia klubu MKS Orzeł Przeworsk

12 myśli na temat “Liga Typerów – 3 kolejka [1/2 sierpnia]

  • 2020-07-30 o 13:40
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
    Resovia II – Partyzant Targowiska 1
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław X

    Odpowiedz
    • 2020-08-01 o 06:54
      Permalink

      Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
      Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
      Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
      Resovia II – Partyzant Targowiska X
      Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
      Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
      Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
      Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna X
      Igloopol Dębica – JKS Jarosław X

      Odpowiedz
      • 2020-08-01 o 11:05
        Permalink

        Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
        Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
        Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
        Resovia II – Partyzant Targowiska x
        Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 2
        Polonia Przemyśl – Start Pruchnik x
        Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
        Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
        Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec x
        Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna x
        Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1

        Odpowiedz
    • 2020-08-01 o 17:51
      Permalink

      Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
      Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
      Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
      Resovia II – Partyzant Targowiska 2
      Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski x
      Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
      Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
      Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
      Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Igloopol Dębica – JKS Jarosław

      Odpowiedz
  • 2020-07-30 o 18:09
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk x
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Resovia II – Partyzant Targowiska x
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2020-07-31 o 13:12
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów X
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok X
    Resovia II – Partyzant Targowiska 1
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno X
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2020-07-31 o 20:38
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Resovia II – Partyzant Targowiska x
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-31 o 22:31
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Resovia II – Partyzant Targowiska X
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski X
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław X

    Odpowiedz
  • 2020-08-01 o 09:06
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Resovia II – Partyzant Targowiska x
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2020-08-01 o 09:17
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk x
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Resovia II – Partyzant Targowiska 2
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-01 o 10:11
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Resovia II – Partyzant Targowiska 1
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec x
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-01 o 10:38
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Resovia II – Partyzant Targowiska x
    Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Start Pruchnik 1
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.