Liga Typerów – 27 kolejka [30.04/2.05]

Zapraszamy do typowania 27 kolejki.

Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław
Partyzant Targowiska – Resovia II
Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola
Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik
Sokół Nisko – Stal II Mielec
Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok
Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna

10 myśli na temat “Liga Typerów – 27 kolejka [30.04/2.05]

  • 2021-04-27 o 07:22
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno X
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Partyzant Targowiska – Resovia II X
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk X
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec X
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok X
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna X

    Odpowiedz
    • 2021-04-28 o 21:49
      Permalink

      Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
      Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 2
      Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
      Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
      Partyzant Targowiska – Resovia II x
      Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola 1
      Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk x
      Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
      Sokół Nisko – Stal II Mielec 2
      Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok x
      Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x

      Odpowiedz
      • 2021-04-30 o 11:32
        Permalink

        Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
        Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
        Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
        Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
        Partyzant Targowiska – Resovia II 2
        Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola x
        Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk x
        Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
        Sokół Nisko – Stal II Mielec 1
        Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok x
        Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x

        Odpowiedz
  • 2021-04-29 o 18:11
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Partyzant Targowiska – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk x
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x

    Odpowiedz
  • 2021-04-29 o 22:58
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Partyzant Targowiska – Resovia II 1
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec X
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-30 o 07:41
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław1
    Partyzant Targowiska – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-30 o 07:42
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Partyzant Targowiska – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-30 o 11:32
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno x
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Partyzant Targowiska – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x

    Odpowiedz
  • 2021-04-30 o 12:13
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
    Partyzant Targowiska – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec x
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 2
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x

    Odpowiedz
  • 2021-04-30 o 12:44
    Permalink

    Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
    Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
    Partyzant Targowiska – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Nisko – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.