Liga Typerów – 26 kolejka [30 kwietnia/1 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 26. Mecz Wisłok-Przełom 30 kwietnia godz. 17:00. Pozostałe mecze 1 maja.

KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno
Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko
Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko – Legion Pilzno
JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała
Stal Gorzyce – Korona Rzeszów

8 myśli na temat “Liga Typerów – 26 kolejka [30 kwietnia/1 maja]

  • 2019-04-29 o 14:17
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno x
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-29 o 17:55
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica X
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno X
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy X
    Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-29 o 20:58
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica X
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno X
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-30 o 08:38
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno x
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała x
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-30 o 08:40
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 2
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 2
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
    • 2019-04-30 o 08:43
      Permalink

      KS Wiązownica – Igloopol Dębica x
      Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
      Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy x
      Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
      Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
      Sokół Nisko – Legion Pilzno x
      JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
      Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

      Odpowiedz
  • 2019-04-30 o 09:27
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 1
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno X
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Przełom Besko 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-30 o 23:50
    Permalink

    KS Wiązownica – Igloopol Dębica 2
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno X
    Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy X
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Nisko – Legion Pilzno 1
    JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Stal Gorzyce – Korona Rzeszów X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.