Liga Typerów – 20 kolejka [7/8 listopada]

Zapraszamy do typowania 20 kolejki w Lidze Typerów

Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok
Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska
Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko – Start Pruchnik
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II – Karpaty Krosno
Legion Pilzno – Stal II Mielec
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica
Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała

Życzymy powodzenia

9 myśli na temat “Liga Typerów – 20 kolejka [7/8 listopada]

  • 2020-11-02 o 15:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok X
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Sokół Nisko – Start Pruchnik x
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Resovia II – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław X
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2020-11-02 o 15:33
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok X
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski X
    Resovia II – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
    • 2020-11-06 o 16:51
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
      Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
      Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
      Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Resovia II – Karpaty Krosno 2
      Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
      Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
      Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 1
      Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

      Odpowiedz
  • 2020-11-03 o 12:36
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Resovia II – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław x
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 2
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2020-11-04 o 19:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok X
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Resovia II – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław X
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2020-11-05 o 18:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Resovia II – Karpaty Krosno x
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica x
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2020-11-06 o 11:49
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Resovia II – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec X
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 1
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica X
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2020-11-07 o 00:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
    Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
    Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Sokół Nisko – Start Pruchnik 1
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Resovia II – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec x
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica x
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
    • 2020-11-07 o 09:18
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
      Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 1
      Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Sokół Nisko – Start Pruchnik x
      Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Resovia II – Karpaty Krosno 2
      Legion Pilzno – Stal II Mielec 1
      Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna x
      Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
      Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 2
      Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.