Liga Typerów – 2 kolejka [17/18 sierpnia]

Zapraszamy do typowania 2 kolejki w Lidze Typerów.

Łęk Ostrów – Motor Grochowce
Płomień Morawsko – GKS Orły
MKS Radymno – Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol
LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl
MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów
Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów
Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte

Wyniki 1 kolejki

16 myśli na temat “Liga Typerów – 2 kolejka [17/18 sierpnia]

  • 2019-08-13 o 13:52
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 1
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
    • 2019-08-14 o 21:52
      Permalink

      Łęk Ostrów – Motor Grochowce x
      Płomień Morawsko – GKS Orły x
      MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
      Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
      LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl x
      MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
      Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów x
      Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

      Odpowiedz
  • 2019-08-13 o 14:23
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – GKS Orły x
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
    • 2019-08-13 o 14:47
      Permalink

      Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
      Płomień Morawsko – GKS Orły 1
      MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
      Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
      LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 1
      MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów X
      Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
      Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

      Odpowiedz
      • 2019-08-13 o 14:48
        Permalink

        Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
        Płomień Morawsko – GKS Orły 2
        MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
        Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
        LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 1
        MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów X
        Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
        Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

        Odpowiedz
  • 2019-08-13 o 14:42
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 2
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 2
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 2
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-13 o 18:29
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 2
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl X
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-14 o 06:45
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 1
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-14 o 06:47
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 1
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-14 o 20:28
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce X
    Płomień Morawsko – GKS Orły X
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl X
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-15 o 06:42
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – GKS Orły 2
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 2
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-15 o 17:32
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – GKS Orły 2
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 1
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-16 o 10:24
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – GKS Orły x
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 2
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl 2
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-16 o 10:36
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 2
    Płomień Morawsko – GKS Orły x
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-16 o 14:23
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce 1
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl X
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-16 o 18:58
    Permalink

    Łęk Ostrów – Motor Grochowce x
    Płomień Morawsko – GKS Orły 1
    MKS Radymno – Zorza Zarzecze 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Roztocze Narol 1
    LKS Skołoszów – Czuwaj Przemyśl x
    MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1
    Granica Stubno – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Orzeł Przeworsk – Sanoczanka Święte 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.