Liga Typerów – 18 kolejka [9/10 marca]

Zapraszamy do naszej tradycyjnej zabawy w Lidze Typerów. Typujemy jak zawsze w komentarzach.

Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica
Stal Gorzyce – Karpaty Krosno
Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko
KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk

9 myśli na temat “Liga Typerów – 18 kolejka [9/10 marca]

  • 2019-03-04 o 19:26
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
    • 2019-03-08 o 21:02
      Permalink

      Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
      Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
      Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
      JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
      Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
      Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna x
      Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
      Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
      KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2

      Odpowiedz
  • 2019-03-07 o 09:35
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk X

    Odpowiedz
  • 2019-03-07 o 12:26
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko X
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz
  • 2019-03-07 o 23:18
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno X
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-08 o 13:20
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa X
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno X
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-09 o 11:46
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk x

    Odpowiedz
  • 2019-03-09 o 11:51
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-09 o 12:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
    JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica 2
    Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 2
    Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Rzemieślnik Pilzno – Przełom Besko 1
    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.