Liga Typerów – 16 kolejka [10/11 października]

Zapraszamy do typowania 16 kolejki Ligi Typerów:

Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski
Partyzant Targowiska – Start Pruchnik
Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec
Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy – JKS Jarosław
Resovia II – Igloopol Dębica
Legion Pilzno – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło
Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola

Życzymy powodzenia

11 myśli na temat “Liga Typerów – 16 kolejka [10/11 października]

  • 2020-10-06 o 07:18
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik X
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski X
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno X
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec X
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław X
    Resovia II – Igloopol Dębica X
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała X
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-08 o 10:30
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski X
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik x
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno x
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-09 o 13:06
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 1
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski x
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław x
    Resovia II – Igloopol Dębica x
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała x
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-09 o 17:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 1
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno x
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec x
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-09 o 20:19
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 2
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski X
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno X
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław X
    Resovia II – Igloopol Dębica 2
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała X
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-09 o 20:41
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 1
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica 2
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-09 o 21:00
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik x
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica x
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola x

    Odpowiedz
  • 2020-10-10 o 09:24
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 1
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło x
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2020-10-10 o 10:55
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 1
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski x
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno x
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
    • 2020-10-10 o 11:51
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Partyzant Targowiska – Start Pruchnik 1
      Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski X
      Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
      Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
      Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna1
      Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
      Resovia II – Igloopol Dębica 2
      Legion Pilzno – Izolator Boguchwała 1
      Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 2
      Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 2

      Odpowiedz
  • 2020-10-10 o 13:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Partyzant Targowiska – Start Pruchnik X
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski X
    Korona Rzeszów – Karpaty Krosno
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 1
    Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Igloopol Dębica 2
    Legion Pilzno – Izolator Boguchwała X
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło
    Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.