Liga Typerów – 10 kolejka [24/29 września]

Mecze 10 kolejki zostaną rozegrane na przestrzeni kilku dni. Już w piątek 24 września mecz Legion – Bieszczady, a kolejka zakończy się 29 września w czwartek meczem Wisłok – JKS. Pozostałe mecze sobota/niedziela. Zapraszamy do typowania 10 kolejki w Lidze Typerów.

Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy
MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław
Stal II Mielec – Stal Łańcut
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Czarni Trześń – KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 2
Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne

9 myśli na temat “Liga Typerów – 10 kolejka [24/29 września]

  • 2021-09-20 o 16:39
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy x
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski x
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
    Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała x
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień x
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne x

    Odpowiedz
  • 2021-09-21 o 13:42
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski x
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno1
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław x
    Stal II Mielec – Stal Łańcut x
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała1
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień 1
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 2
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-21 o 16:39
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy x
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski x
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław x
    Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień 1
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-22 o 13:19
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy X
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski X
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno X
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław X
    Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała X
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień 1
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne X

    Odpowiedz
    • 2021-09-23 o 23:05
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy x
      MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno x
      Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 2
      Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
      Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
      Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień x
      Ekoball Sanok – Igloopol Dębica x
      Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

      Odpowiedz
      • 2021-09-25 o 11:01
        Permalink

        Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
        MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski 2
        Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
        Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 2
        Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
        Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 2
        Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
        Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień
        2
        Ekoball Sanok – Igloopol Dębica x
        Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2

        Odpowiedz
  • 2021-09-24 o 12:40
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy1
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski X
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław X
    Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień x
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica X
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-24 o 14:49
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski x
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław x
    Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień x
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-24 o 16:02
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 1
    MKS Kańczuga – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno 2
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 2
    Stal II Mielec – Stal Łańcut 1
    Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała 1
    Czarni Trześń – KS Wiązownica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Kamień x
    Ekoball Sanok – Igloopol Dębica x
    Legion Pilzno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.