Liga Typerów – 1 kolejka [ 10/11 sierpnia]

Zapraszamy do naszej tradycyjnej zabawy w Lidze Typerów. Liga startuje już 10 sierpnia. Typujemy w komentarzach.

Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów
Sanoczanka Święte – Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga
Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce
Roztocze Narol – MKS Radymno
Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko
GKS Orły – Motor Grochowce

Życzymy powodzenia.

http://www.90minut.pl/liga/1/liga10723.html

21 myśli na temat “Liga Typerów – 1 kolejka [ 10/11 sierpnia]

  • 2019-08-04 o 13:40
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 5:0
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 2:1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1:3
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 1:1
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 3:1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 0:2
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 2:2
    GKS Orły – Motor Grochowce 1:4

    Odpowiedz
    • 2019-08-05 o 10:39
      Permalink

      Typujemy 1, X lub 2, a nie wyniki spotkań, ale zakwalifikujemy to zgodnie z typami wyników.

      Odpowiedz
  • 2019-08-04 o 13:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 0
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-06 o 07:43
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga X
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów X
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko X
    GKS Orły – Motor Grochowce X

    Odpowiedz
  • 2019-08-06 o 18:34
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga x
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-08 o 23:33
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga X
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno X
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko X
    GKS Orły – Motor Grochowce 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-09 o 09:21
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno X
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-09 o 09:34
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga X
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko x
    GKS Orły – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-09 o 09:46
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów X
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 2
    GKS Orły – Motor Grochowce X

    Odpowiedz
  • 2019-08-09 o 12:56
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 1
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-09 o 15:35
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 1
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Roztocze Narol – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko X
    GKS Orły – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-09 o 23:10
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów X
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno X
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 2
    GKS Orły – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
    • 2019-08-10 o 13:37
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
      Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
      Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
      Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce x
      Roztocze Narol – MKS Radymno 2

      Odpowiedz
  • 2019-08-10 o 05:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Czarni Pawłosiów – LKS Skoroszów 1
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Roztocze Narol – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce X

    Odpowiedz
  • 2019-08-10 o 09:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-10 o 10:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga x
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce x

    Odpowiedz
  • 2019-08-10 o 10:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-10 o 10:56
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga 2
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów 2
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Roztocze Narol – MKS Radymno 2
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    GKS Orły – Motor Grochowce x

    Odpowiedz
  • 2019-08-10 o 13:37
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Łęk Ostrów 1
    Sanoczanka Święte – Granica Stubno 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kańczuga x
    Czarni Pawłosiów – LKS Skołoszów x
    Czuwaj Przemyśl- Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Roztocze Narol – MKS Radymno x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.