Koncepcja przebudowy stadionu

Pojawiła się koncepcja przebudowy stadionu MKS Orzeł w Przeworsku, jak widać na projekcie, trybuna kryta ma przejść gruntowną modernizacje, a trybuny boczne wraz z sektorem D stracą swój specyficzny widok i charakter.

Patrząc na koncepcje można stwierdzić, że bliźniaczy obiekt ma już Sokół Sieniawa [foto niżej], którego widok jest niemal identyczny z koncepcją wypracowaną w Urzędzie Miasta.

 

.

2 komentarze do “Koncepcja przebudowy stadionu

 • 2018-10-19 o 09:11
  Permalink

  Z tego co tu widać to ten pomysł jest bardzo głupi!!! bo z krzesełek obok trybuny będzie widoczna tylko jedna połowa boiska.Ktoś sobie zrobił pseudo wizualizację stadionu raz że nie praktyczną a dwa no to wiadomo wybory się zbliżają i trzeba zapunktować a po wyborach nie bedzie pieniędzy na modernizacje stadionu.

  Odpowiedz
 • 2018-10-23 o 09:09
  Permalink

  Krzesełka boczne będą na pewno przesunięte do przodu, tak aby była dobra widoczność całego boiska. Najważniejsze jest to aby przebudować krytą i zrobić profesjonalne zaplecze, bo nasze szatnie, a szczególnie miejsca siedzące są z tamtej już epoki. Teraz tylko pozostaje pytanie kiedy to nastąpi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *