Kolejka 18 – 11-12 marca

Startujemy z TYPEREM w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017!. Typujemy bez podpórek.

Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło
Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba
Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce
Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa
Start Pruchnik – LKS Pisarowce
Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl

12 myśli na temat “Kolejka 18 – 11-12 marca

  • 2017-03-04 o 21:19
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba x
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa x
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno x
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-05 o 09:36
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 1
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa X
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno X
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-05 o 19:00
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 1
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa X
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno X
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-06 o 20:41
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 1
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa 2
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x

    Odpowiedz
  • 2017-03-07 o 06:14
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba X
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa X
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-07 o 14:32
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 1
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa X
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce X
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-07 o 21:34
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 1
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa 2
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-08 o 21:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 1
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa x
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-11 o 01:58
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 2
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa 2
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2017-03-11 o 11:38
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wółczanka Wółka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba X
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa X
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2017-03-11 o 13:03
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba 2
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa 1
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 2
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2017-03-11 o 18:19
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
    Piast Tuczempy – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Nowa Dęba x
    Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 1
    Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa x
    Start Pruchnik – LKS Pisarowce 2
    Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno x
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.