Kolejka 17 – 11-12 listopada

Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce
Start Pruchnik – Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce
Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba
Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska

13 myśli na temat “Kolejka 17 – 11-12 listopada

  • 2016-11-08 o 13:12
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno X
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce X
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa X
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 15:23
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 2
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa x
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło x
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 15:46
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno X
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce X
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 16:06
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno X
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 17:38
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 17:39
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 20:14
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce x
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-08 o 20:19
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 2
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-09 o 10:26
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno X
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-09 o 19:10
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 2
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 2
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-10 o 18:29
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-11 o 06:51
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-11 o 07:49
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno x
    Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce 1
    Start Pruchnik – Sokół Sieniawa 2
    Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
    Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 1
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.