Kolejka 16 – 5-6 listopada

Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica
Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała
Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica
Stal Gorzyce – Start Pruchnik
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk
LKS Pisarowce – Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl

14 myśli na temat “Kolejka 16 – 5-6 listopada

  • 2016-11-02 o 07:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała X
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica X
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko X
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2016-11-02 o 07:54
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 2
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk X
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko X
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-02 o 10:04
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 2
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko X
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl

    Odpowiedz
  • 2016-11-02 o 14:53
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 1
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 2
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2016-11-02 o 15:29
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 1
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik X
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 2
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl2

    Odpowiedz
  • 2016-11-02 o 21:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 1
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 1
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 2
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-03 o 15:11
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 2
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 2
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-03 o 18:21
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski x
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 1
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk x
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-04 o 08:27
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski X
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica X
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik X
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2016-11-04 o 15:54
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 1
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-04 o 18:21
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 1
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-04 o 21:57
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 2
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 2
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 1
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 2
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2016-11-05 o 08:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Izolator Boguchwała 2
    Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica 2
    Stal Gorzyce – Start Pruchnik 1
    Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Pisarowce – Sokół Nisko 1
    Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.