Kolejka 11 – 1/2 października

Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce
LKS Pisarowce – Stal Gorzyce
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba
Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło
Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska
Start Pruchnik – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski

15 myśli na temat “Kolejka 11 – 1/2 października

  • 2016-09-27 o 10:54
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica X
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-27 o 17:51
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-28 o 03:16
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce X
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica X
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-28 o 06:05
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-28 o 21:35
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-29 o 04:58
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica X
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-29 o 08:26
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-29 o 17:06
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski

    Odpowiedz
    • 2016-09-29 o 17:07
      Permalink

      Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

      Odpowiedz
  • 2016-09-29 o 18:22
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-30 o 12:13
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-30 o 13:59
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło x
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka 2
    Pełkińska
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-09-30 o 19:19
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło 2
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 2
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-01 o 08:53
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce X
    LKS Pisarowce – Stal Gorzyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Start Pruchnik – KS Wiązownica 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2016-10-01 o 19:20
    Permalink

    Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 1
    Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 1
    Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska 1
    Start Pruchnik – KS Wiązownica X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.